Новини з Австрії

В Австрії відбулася “велірна” посадка рятувального вертольота в центрі міста

Посадка вертольота швидкої допомоги між історичними віллами в центрі Медлінга в Нижній Австрії викликала сенсацію серед жителів і глядачів у неділю.

В службу екстреної допомоги Нижньої Австрії виклик надійшов у неділю вранці — у пенсіонерки в Медлінгу стався крововилив у мозок. Диспетчер рятувальної служби негайно відправив найближчу швидку допомогу Червоного Хреста з Вінер-Нойдорфа на місце події. Через кілька хвилин рятувальники прибули за адресою і почали надавати медичну допомогу для стабілізації стану жінки.

У цей час центром управління був викликаний з Бад-Феслау аварійно-рятувальний вертоліт «Мартін 5». Пілот Анді Пойер помітив місце для посадки прямо посеред вілл, багатоквартирних будинків і дерев з кабіни і розмістив вертоліт точно на перехресті, який вже був заздалегідь перекритий поліцією.

Ювелирная посадка спасательного вертолета в центре Мёдлинга

«Переїзд в підходящу клініку на машині швидкої допомоги зайняв би надто багато часу. ОСь чому ми доставили пацієнта в належним чином обладнану лікарню у Відні», — пояснив Матіас Штарк, лікар санітарної авіації.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: P. Huber.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України