Новини

Устаткування для ресторанів і кафе: вимоги та критерії вибору

1Почати, мабуть, варто з визначення специфіки професійного кухонного обладнання та його відмінностей від побутового.

По-перше, вся техніка для кухні в ресторані набагато більша за розміром, ніж звичайна: адже вдома, погодьтеся, досить рідко доводиться смажити десять стейків одночасно або зберігати два десятка кілограмів форелі в холодильнику. Ознайомитися з видами професійної техніки можна у розділі: оборудование для бара, також тут Вам запропонують хороші ціни і кваліфіковано підберуть потрібну техніку саме для Вас.

Продуктивність професійного обладнання набагато вища, ніж побутового: це стосується і теплових пристроїв, і холодильних, а також мийних систем і систем зберігання. Природно, місткість і продуктивний потенціал техніки безпосередньо залежить від масштабу і концепції закладу: якщо у вас невелике кафе-Бургерна, то не варто купувати, наприклад, макароноварки на 20 порцій, а ось якщо у вас суші-ресторан, то не обійтися без великих містких холодильних шаф і пароконвекторів.

bez-nazvanyja

 

По-друге, кухня навіть у великому закладі не завжди займає велику площу, і постає питання про те, як розмістити обладнання так, щоб все помістилося і в той же час не створювало незручностей для паралельної роботи декількох кухарів. Виробники техніки намагаються допомогти власникам кафе і найчастіше пропонують зручні ергономічні рішення, які легко комбінувати і, при необхідності, замінювати частково. Якщо ще в кінці XX століття в їдальнях використовувалися громіздкі плити на 10 конфорок з духовими шафами, то зараз варильні поверхні і духовки стали компактніше і мобільніше. Ще один плюс сучасних систем для ресторанної кухні – багатофункціональність: коли на одному столі є сусідами, наприклад, гриль, варильна і обробна поверхні.

2

По-третє, таке складне і, будемо чесні, дороге обладнання повинно бути довговічним. Звичайно, хочеться, щоб і домашній холодильник прослужив багато років, але його замінити все-таки легше, ніж морозильну підставку в ресторані. Тому дуже важливо вибрати надійного виробника професійної кухонної техніки, причому бажано того, який надає гарантію на свою продукцію і має сервісні центри для її ремонту.

По-четверте, оскільки, як відомо, на кухні повинна панувати ідеальна чистота (це ж стосується і барной зони), всі системи приготування і зберігання повинні бути виготовлені з легкоочищуваних і зручних для санобробки матеріалів, а самі пристрої повинні розташовуватися так, щоб був доступ до них з усіх боків.

І по-п’яте, обладнання повинно бути безпечним для експлуатації самими працівниками кафе, і, бажано, енергозберігаючим, адже зайві витрати на електроенергію не кращим чином позначаться на бюджеті ресторану.

Коли, що до загальних вимог до устаткування все стає ясно, приходить черга детального вибору техніки: від холодильної до барної, то Вам допоможуть тут: http://et-e.com.ua/ru/category/barnoe-oborudovanie

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України