Економіка

Уряд Канади анонсував надання додаткової військової допомоги для Україниу військову допомогу Україні

Зокрема, йдеться про додаткові боєприпаси та розширення навчальної програми для українських військових. Про нову допомогу Канади оголосили після 12-ї зустрічі Контактної групи з оборони України, відомої як формат «Рамштайн», передає «Європейська правда».

Міністерка оборони Аніта Ананд оголосила, що Канада надішле до Польщі ще п’ятьох інструкторів з тактичної медицини на додачу до семи, які вже навчають там українських військових.

Окрім того, у межах операції UNIFIER канадські та латвійські інструктори з 15 травня почали разом проводити підготовку командирів низової ланки.

З початку повномасштабної війни канадські інструктори навчили понад 2400 українських військових, а за час дії операції з 2015 року – понад 36 тисяч.

Окрім того, Ананд анонсувала надання 43 ракет AIM-9 класу «повітря-повітря», зазначивши, що це допоможе Україні захищатися від повітряних ударів.

Міністерка також підтвердила, що обіцяна у квітні партія стрілецької зброї та боєприпасів частково поставлена, а решта прибуде невдовзі.

Зокрема, вже в Україні – кулемети, автомати, приладдя для чистки зброї і магазини. Ще мільйон набоїв 5,56 мм і 4800 штурмових гвинтівок привезуть «наступними тижнями».

Ананд також нагадала, що Канада допомагає перевозити військову допомогу від інших західних союзників і її військово-транспортні літаки доставили вже понад 4 тисячі тонн таких вантажів.

Загалом з початку 2022 року Канада надала Україні допомогу на понад $8 млрд, частка військової допомоги у ній складає понад $1 млрд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України