Війна РФ проти України

Уродженець Яготина відправляє солдат рашистів воювати проти України

Ця людина 30 років прожила в Яготині, а нині обіймає посаду військового комісара Бєлгородської області рф. В той час, коли в Україні війна – Валєра слухняно виконує накази путіна і проводить мобілізацію, щоб нищити своїх земляків.

Про це повідомив Юрій Задоя

Валєра, зараз у Яготині проживають твоя мама Грицай Ольга Сергіївна и та сестра Стригун (Грицай) Лариса Степанівна – зателефонуй їм і спитай, що реально відбувається в тебе на Батьківщині? Скоро буде ряд міжнародних судових слухань відносно агресії #рф і ти, саме ти, Валєра, теж будеш на лаві підсудних за виконання злочинних наказів, що потягли за собою тисячі людських жертв.

Подивися на свого очільника шойгу! Він сховався в лікарні і фактично самоусунувся від виконання путінських доручень. Зроби і ти так, поклади на стіл рапорт і станеш героєм для свої земляків, ніж посмертно «героєм» для кремлівської шайки.

Умисно пишу до тебе українською мовою, ти її добре знаєш і спілкуєшся вдома нею, тому задумайся і прийми правильне рішення для всіх.

Я не прошу тебе стрілятися!

Але якщо ти дістанеш табельну зброю і пострілом у свою скроню заявиш протест путінським невігласам – твій вчинок увійде в історію, як і інших офіцерів, які мали честь.

Фото В. Грицая зі шкільного альбому надано його однокласницею Оленою Бабець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.