Уряд забезпечить додаткові виплати для військовослужбовців Збройних Сил – Арсеній Яценюк

Кабінет міністрів сьогодні прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду в середу, 5 березня.

Від імені уряду України Прем’єр-міністр висловив слова найвищої подяки Збройним Силам України та Військово-Морським силам Збройних Сил України, розташованим на території Автономної Республіки Крим.

«Це люди, які присягнули народу України і виконали присягу», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Те, що українські збройні сили не здались агресорам, є свідченням високого патріотичного духу, національної гідності, яка є сьогодні в Україні», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк нагадав, що вчора звернувся до міністра оборони та міністра фінансів, щоб негайно підготувати проекти рішень про допомогу Збройним Силам України.

«Сьогодні будуть прийняті рішення про додаткове фінансове забезпечення і додаткові виплати для військовослужбовців українських Збройних Сил. Незважаючи на те, що в нас казна пуста, для героїв України уряд зробить все, щоб вони відчували, що українська держава їх шанує, поважає і турбується про них», – наголосив Прем’єр-міністр.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh