Авторські статті

Уряд забезпечить додаткові виплати для військовослужбовців Збройних Сил – Арсеній Яценюк

Кабінет міністрів сьогодні прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду в середу, 5 березня.

Від імені уряду України Прем’єр-міністр висловив слова найвищої подяки Збройним Силам України та Військово-Морським силам Збройних Сил України, розташованим на території Автономної Республіки Крим.

«Це люди, які присягнули народу України і виконали присягу», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Те, що українські збройні сили не здались агресорам, є свідченням високого патріотичного духу, національної гідності, яка є сьогодні в Україні», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк нагадав, що вчора звернувся до міністра оборони та міністра фінансів, щоб негайно підготувати проекти рішень про допомогу Збройним Силам України.

«Сьогодні будуть прийняті рішення про додаткове фінансове забезпечення і додаткові виплати для військовослужбовців українських Збройних Сил. Незважаючи на те, що в нас казна пуста, для героїв України уряд зробить все, щоб вони відчували, що українська держава їх шанує, поважає і турбується про них», – наголосив Прем’єр-міністр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.