Авторські статті

Уряд України тримає заручників

Голова Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Ельмар Брок заявив, що висунення вимог режимом Януковича для звільнення затриманих активістів Євромайдану є неприпустимим та суперечить демократичним принципам.

Про це він заявив у Європарламенті під час прес-конференції за результатами візиту Спеціальної делегації Європарламенту до України, яку він очолював.

“В законі про амністію є умови, що люди будуть звільнені з-під арешту тільки після того, як мітингувальники залишать адмінбудівлі. Таким чином, можна сказати, що Уряд України тримає заручників”, – сказав Ельмар Брок, коментуючи закон про амністію, ухвалений пропрезидентською більшістю у парламенті.

Він закликав імплементувати закон про амністію без жодних умов.

Європарламентар також заявив, що в Україні не поважаються фундаментальні демократичні принципи та громадянські свободи.

“Ситуація з правами людини в Україні є неприпустимою. Людей кидають у в’язниці, їх б’ють, піддають тортурам, багато активістів зникли”, – додав він.

У зв’язку з цим Ельмар Брок заявив, що ті, хто винен у насильстві, не повинні отримувати візи, а щодо їх банківських рахунків потрібно провести розслідування.

Він ще раз повідомив, що вже цього тижня Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон продовжить переговори в Україні задля мирного розв’язання політичної кризи, а при потребі делегація Європарламенту може ще раз прибути до Києва.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.