Уряд США модернізував Львівську лабораторію ветеринарної медицини. Відео

   Уряд США модернізував Львівську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини в рамках українсько-американського проекту технічної допомоги щодо зменьшення біологічної загрози.

В рамках проекту було модернізовано відділ лабораторних досліджень, що дозволило перевести дослідження на якісно новий рівень. Оновлення включало не тільки сучасне обладнання: стіни, санітарні вузли, меблі, планування, системи кондиціонування та безпеки – все створено за найновішими стандартами, які втілили спеціалісти зі США. Завдяки цій модернізації Львівська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини значно розширила свої можливості. Детальніше дивіться у відео.
Програму зменшення біологічної загрози було ропочато у 2005 році, коли сенатор Лугар та Сенатор Обама були свідками підписання угоди між Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством оборони США. З того часу Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України та Академія аграрних наук України приєдналися до угоди у якості виконавчих агентів. Повідомляє посольство США в Україні на своїй сторінці у Facebook.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh