Авторські статті

Уряд США модернізував Львівську лабораторію ветеринарної медицини. Відео

   Уряд США модернізував Львівську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини в рамках українсько-американського проекту технічної допомоги щодо зменьшення біологічної загрози.

В рамках проекту було модернізовано відділ лабораторних досліджень, що дозволило перевести дослідження на якісно новий рівень. Оновлення включало не тільки сучасне обладнання: стіни, санітарні вузли, меблі, планування, системи кондиціонування та безпеки – все створено за найновішими стандартами, які втілили спеціалісти зі США. Завдяки цій модернізації Львівська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини значно розширила свої можливості. Детальніше дивіться у відео.
Програму зменшення біологічної загрози було ропочато у 2005 році, коли сенатор Лугар та Сенатор Обама були свідками підписання угоди між Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством оборони США. З того часу Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України та Академія аграрних наук України приєдналися до угоди у якості виконавчих агентів. Повідомляє посольство США в Україні на своїй сторінці у Facebook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.