Юрист-міжнародник: те, як ховали першу жертву коронавіруса в Україні більше схоже на фільм жахів

Сьогодні стає очевидно, що тільки самоізоляція – єдиний спосіб уникнути перетворення коронавіруса в чуму XXI століття. Це вже довів Китай, це дійсно працює. Про це у своєму блозі пише юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

Він зазначає, на жаль, епідемія дегуманізації вже в Україні. За словами Геннадія Друзенка, доля звела його з сином першої жертви коронавіруса. Тієї жінки з Радомишля Житомирської області, яка повернулася в Україну з Польщі і яку українці вже встигли трохи не проклясти в соцмережах. Можливо її вбив коронавірус. Але це не точно. Бо як експрес-тест на коронавірус дає близький до 100% результат тільки, якщо він негативний. Позитивний тест – це ще не вирок. Який саме тест робили 71-річної пенсіонерки з Радомишля, ми не знаємо. Але її син точно знає, що розтин тіла померлої не робили. Зате змусили її доньку підписати папери про відмову від розтину. А далі все було як у якомусь фільмі жахів.

Блогер розповідає, жінку поклали у великий целофановий мішок, залили якимось розчином і поховали без відспівування і присутності родичів. Друзенко зазначає, можна уявити, що так вчинять з кимось із ваших знайомих або родичів. Тому що від коронавіруса не застрахований ніхто. Тому потрібно намагатися залишатися людьми навіть при великих випробуваннях, які насуваються на Україну. Коронавірус – це не холера і не чума. Від небіжчиків ним не заражаються.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh