Авторські статті

Юрист-міжнародник: те, як ховали першу жертву коронавіруса в Україні більше схоже на фільм жахів

Сьогодні стає очевидно, що тільки самоізоляція – єдиний спосіб уникнути перетворення коронавіруса в чуму XXI століття. Це вже довів Китай, це дійсно працює. Про це у своєму блозі пише юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

Він зазначає, на жаль, епідемія дегуманізації вже в Україні. За словами Геннадія Друзенка, доля звела його з сином першої жертви коронавіруса. Тієї жінки з Радомишля Житомирської області, яка повернулася в Україну з Польщі і яку українці вже встигли трохи не проклясти в соцмережах. Можливо її вбив коронавірус. Але це не точно. Бо як експрес-тест на коронавірус дає близький до 100% результат тільки, якщо він негативний. Позитивний тест – це ще не вирок. Який саме тест робили 71-річної пенсіонерки з Радомишля, ми не знаємо. Але її син точно знає, що розтин тіла померлої не робили. Зате змусили її доньку підписати папери про відмову від розтину. А далі все було як у якомусь фільмі жахів.

Блогер розповідає, жінку поклали у великий целофановий мішок, залили якимось розчином і поховали без відспівування і присутності родичів. Друзенко зазначає, можна уявити, що так вчинять з кимось із ваших знайомих або родичів. Тому що від коронавіруса не застрахований ніхто. Тому потрібно намагатися залишатися людьми навіть при великих випробуваннях, які насуваються на Україну. Коронавірус – це не холера і не чума. Від небіжчиків ним не заражаються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України