Юрій Касьянов: Мертві їм не страшні. Мертві – матеріал пропаганди, сировина для обману. Вони боятися нас – тих, хто тоді не загинув, кому пощастило пережити і Грушу

Символічно, але саме сьогодні, через чотири роки, мене оштрафували на Хрещатику якраз на перетині з вулицею Богдана Хмельницького, де в кращі часи Майдану у нас був блок-пост.

Сьогодні там теж було перекрито. Поліція не пускала на Майдан “з нагоди святкування” (чого?.. кого?), і всі масово з порушенням розгорталися, я теж, як раптом миловидна дівчина-підліток-поліцейська запросила пригальмувати для складання протоколу.

Я сидів у машині, чекав поки полісмени мій злочин опишуть, зважать і оцінять, повз пролітали сотні інших, більш щасливих порушників ПДР. А я думав про те, що чотири роки тому уявити не міг, що “майданівська” влада поставить в ці дні безлики, холодні, будівельні конструкції на тому самому п’ятачку асфальту, де ми відчували себе вільними людьми. Що контрреволюція прикриється ликами загиблих майданівців, використавши до кінця, до самого залишку смерті людей у власних корисливих владних цілях.

Мертві їм не страшні. Мертві – матеріал пропаганди, сировина для обману. Вони бояться нас – тих, хто тоді не загинув, кому пощастило пережити і Грушевського, і ці страшні лютневі дні, і повернутися з війни. Вони б із задоволенням перевели всіх нас у категорію мертвих, роздрукували на глянцевому папері, і повісили на Майдані. Як символ і доказ своєї остаточної перемоги.

Тільки чорта з два. Ми ще повоюємо.

Юрій Касьянов

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh