“Уралвагонзавод” відправив у вимушені відпустки більше 5 тисяч співробітників

  Неймовірно, в самий розпал політичної нестабільності в світі, головний виробник гордості російського ВПК танка Т-90, Уралвагонзавод оголосив про відправку у вимушені відпустки більше 5 тисяч співробітників, причому не по філіях, а з головного підприємства. До слова сказати, на заводі працює 30 тисяч чоловік, а тому, латентне звільнення явно безпрецедентне.

Примітно, що у “Уралвагонзавода” це вже не перший досвід подібної форми м’якої відправки людей “на канікули”. У лютому цього ж року так само мали місце вимушені відпустки та скорочення штату, в результаті кілька тисяч співробітників виявилося тимчасово і не тимчасово – без роботи.

Зрозуміло, цехів, які займаються штампуванням Т-90 подібні “відпустки” та скорочення не торкнулися, адже танки потрібніше вагонів, вірно? Але, все ж примітно, що підприємство з настільки відомим ім’ям зараз терпить лихо, а допомоги від уряду не надходить. І якби це був тільки один епізод у пікіруванні великої і могутньої, так сильно зараз нагадує той самий “Прогрес”, який з обертанням 1 оберт в секунду, прагне до якнайшвидшого приземленню на грішній землі.

Що ж, будуємо танки, вони важливіші вагонів і складів. Адже  нікого не здивуєш тим, що досі у ЗС РФ солдат перевозять в “товарняках”, повідомляє блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh