Авторські статті

“Уралвагонзавод” відправив у вимушені відпустки більше 5 тисяч співробітників

  Неймовірно, в самий розпал політичної нестабільності в світі, головний виробник гордості російського ВПК танка Т-90, Уралвагонзавод оголосив про відправку у вимушені відпустки більше 5 тисяч співробітників, причому не по філіях, а з головного підприємства. До слова сказати, на заводі працює 30 тисяч чоловік, а тому, латентне звільнення явно безпрецедентне.

Примітно, що у “Уралвагонзавода” це вже не перший досвід подібної форми м’якої відправки людей “на канікули”. У лютому цього ж року так само мали місце вимушені відпустки та скорочення штату, в результаті кілька тисяч співробітників виявилося тимчасово і не тимчасово – без роботи.

Зрозуміло, цехів, які займаються штампуванням Т-90 подібні “відпустки” та скорочення не торкнулися, адже танки потрібніше вагонів, вірно? Але, все ж примітно, що підприємство з настільки відомим ім’ям зараз терпить лихо, а допомоги від уряду не надходить. І якби це був тільки один епізод у пікіруванні великої і могутньої, так сильно зараз нагадує той самий “Прогрес”, який з обертанням 1 оберт в секунду, прагне до якнайшвидшого приземленню на грішній землі.

Що ж, будуємо танки, вони важливіші вагонів і складів. Адже  нікого не здивуєш тим, що досі у ЗС РФ солдат перевозять в “товарняках”, повідомляє блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України