Діаспора

Уперше виходить книжка Папи Франциска українською мовою

Цими днями у Львові вийде друком книжка Папи Франциска «Я прошу вас молитися за мене». Це перший видання творів Папи українською мовою. Книжка є спільним проектом видавництв «Літопис» і «Коло».

Про це «Погляду» повідомив директор «Кола» Микола Походжай.

«Книжка містить усі виступи Понтифіка: від його першого звернення до людей на площі Святого Петра в Римі після виборів, 13 березня, до Regina Coeli в пасхальний понеділок, 1 квітня.

Книжка має підзаголовок «Початок служіння папи Франциска» і вміщує 19 текстів нового Папи, до яких додано біографічну довідку про Хорхе Маріо Берґольйо, а на обкладинці пояснено походження і значення герба та девізу нового Папи», – розповідає Походжай.

За словами видавця, книжка розкриє українському читачеві глибинність духовного світу Святішого Отця. Вона сприятиме формуванню християнської свідомості, релігійної толерантності, осмисленню причин падінь і злетів людського духу та відповість на виклики сьогодення.

Крім того, видавці подбали, аби книжка потрапила до якомога більшої кількості зацікавлених читачів.

«Благодійний Фонд Олега Канівця “Добре серце” планує придбати частину тиражу та передати його Українському католицькому університету, навчальним закладам, Українській Греко-католицькій семінарії, Патріаршій курії, Львівській та Стрийській архієпархії», – повідомив Микола Походжай.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.