Культура

Унікальною роботою для Київської опери стала прем’єра балету «Сойчине крило»: рекордно швидкі розпродажі і повні зали

5 sold out – як «Сойчине крило» стає однією з найуспішніших прем’єр Києва

Повною сенсацією та унікальною роботою для Київської опери стала прем’єра балету «Сойчине крило». 5 sold out – рекордно швидкі розпродажі і повні зали. Для театру така увага глядачів стала повною несподіванкою. 139 нових костюмів, 45 артистів балету, понад 60 музикантів оркестру, 104 співробітники театру – все це та кількість людей, яка працювала над тим, аби на сцені Київської опери з’явилася прем’єра балету «Сойчине крило».

Тож Київська опера на Подолі пропонує поринути у нову різдвяно-новорічну класику. Для тих, хто ще не відвідав виставу, приготували дещо особливе. Це творча робота, яка розірве думку про шаблонність української класики, вразить дуже сучасним сюжетом і особливою красою музики. Хтось відкриє для себе генія Анатолія Кос-Анатольського, а хтось нові глибини Івана Франка. Це про складну долю, про зраду і також про вірне серце, вміння прощати і любити… Саме цю виставу ми пропонуємо зробити ще одною  українською традицією нашого Різдва…

Ви обпечетесь зрадою, Вас розпинатимуть чужі пристрасті, спробуєте на смак гірку насолоду забороненого кохання, і Ви точно переосмислите українську класику. Цей любовний трунок губитиме долі, прирікатиме молодих людей на смерть, ми всі ще раз усвідомимо всю надзвичайну  силу любові, її здатність розбивати і зміцнювати. Ми разом з Вами розриватимемо старі шаблонні культи і повертатимемося до рідних традицій – коли українська класика, незаслужено забута і відкинута, тріумфально повертається.

А тим часом запрошуємо в чарівний прикарпатський ліс, де з попелів і згарищ, падінь і втрат народжуватиметься вічний сенс життя – кохання. Прем’єра балету композитора Анатолія Кос-Анатольського «Сойчине крило» – 9 та 10 лютого.

У Київській опері на Подолі виставу створили:

Хореограф-постановник, автор лібрето, відомий та визнаний Маестро –  Георгій Ковтун

Диригент-постановник, Маестро – Василь Василенко

Сценограф-постановник – Андрій Злобін

Художник костюмів – Дмитро Курята.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України