Новини

Унікальні подарунки Україна від Art Present

Якщо вам набридло шукати підходящий подарунок або у вас зовсім відсутня фантазія, то прийшов час звернутись до професіоналів своєї справи — сервісу підбору подарунків «ArtPresent».

Сервіс підбору подарунків «ArtPresent»

Перше, що привертає увагу – лаконічний і цікавий сайт, приємного фіолетового кольору. Нічого лишнього — тільки потрібні блоки.

Пропонуються два варіанти замовлення:

  1. зателефонувати, щоб оформити замовлення дуже швидко;
  2. заповнити форму, щоб обрати критерії для вибору ідеального подарунку.

Щодо форми, то вона легка і зрозуміла. Варто тільки пройти 4 кроки і ідеальний подарунок почне готуватись саме для Вас! Вкажіть:

  1. Короткі дані про іменинника.
  2. Написати, що отримувач любить. Декілька запропонованих варіантів, серед яких чай, шоколад, косметика, солодке, книги і спати.
  3. Вказати ким працює іменинник чи вчиться, що любить, ким приходиться замовник, які книги читає, про що мріє і які цілі має. Ну і дата отримання подарунку. Такий детальний підхід до вибору припадає до душі і клієнт починає пристрасно бажати глянути, що ж за крутий презент вийде.
  4. Варіанти оплати, доставка та максимальна ціна. Можна зробити презент ще цікавішим — обрати варіант сюрпризу. Звичайно, доступна можливість побачити, що в подарунку. Але ідея така захоплива, що варто спробувати.

Незадовго після замовлення телефонує ввічливий менеджер та уточнює деталі. В неспішному темпі замовлення можна отримати за 1-2 дні у відділенні «Нова пошта».

Власний досвід

Ми скористались послугами сервісу, та замовили й собі подарунок. Як тільки отримали лаконічну коробку з наклейкою сервісу зразу ж помчали розпаковувати. Затамувавши подих відкривали презент.

З захватом ми витягували іменний чай, корисний шоколад, баночки з скрабом для тіла та маски для обличчя, атласну піжаму та книгу про тендітних француженок. А головне — все у червоному кольорі! Нам дійсно підібрали ідеальний подарунок згідно вказаних в анкетуванні даних. Вперше в житті не прийшлось ламати собі голову і отримати такий ВАУ ефект. Емоції переповнювали!

Сервіс підбору подарунків «ArtPresent» береже час та нерви. Ідеї подарунків круті та небанальні. Ось так виглядає професіоналізм в своїй справі. Більше не треба ходити по крамницях. Немає потреби спілкуватись з продавцями, які радять що попало і навіть не стараються допомогти. Тепер ви маєте кому довірити вибір подарунків та можете бути впевненими в його ідеальності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України