Новини

Чи важлива кредитна історія?

Банки та інші фінансові установи перевіряють дані позичальника, а також звертають увагу на його кредитну історію

Кредитна історія клієнта — це інформація про усі заборгованості, які він мав перед банками, дані про сплату та прострочені погашення. Інколи кредитна історія є ключовим рішенням, що стосується погодження кредиту. Банки відмовляють клієнтам, які не виконували свої зобов’язання, таким чином установа перестраховує себе від можливих втрат. Та все ж отримати кредит з поганою кредитною історією можливо на сайті ukrkredit.com.ua, де представлені мікрокредині компанії, які висувають мінімум вимог до клієнтів.

Банки та МФО не бажають ризикувати своїми фінансами, тому їм легше відмовити клієнту, аніж надалі залучати службу безпеки та суд для повернення боргу. Якщо людина несерйозно віднеслася до свої зобов’язань раз, то є велика ймовірність, що вона це зробить знову. Проте не завжди несплата кредиту є наслідком легковажності позичальника. З ним може трапитися форс-мажорна ситуація, яка вплине на платоспроможність. Чимало установ розуміють це і пропонують кредити людям з негативною кредитною історією.

В багатьох країнах, зокрема у США, кредитна історія важлива для людини не менше, ніж власне здоров’я чи сплата податків. На початку 2000-х в Україні отримати споживчий кредит міг практично кожен охочий, проте люди до кінця не розуміли відповідальності за такий тип послуги. Якщо банки та МФО змогли забути старі борги, то сьогодні варто турбуватися про свою кредитну історію ретельніше, адже інформація стала доступнішою, і боржнику запросто відмовлять в іпотеці чи автокредиті.

Хто видає кредит з поганою кредитною історією

Банки ретельно перевіряють позичальників, а от мікрокредитні компанії готові ризикнути, і пропонують кредити клієнтам, які колись мали борги. Не варто розраховувати на великий кредитний ліміт, адже довіру колишньому боржнику необхідно заслужити. Проте завдяки такій послузі позичальники можуть покращити свою кредитну історію, взявши кілька позик на короткий термін та вчасно повернувши борг.

Компанії, які готові видавати кошти колишнім боржникам:

  • Швидко Гроші
  • KF UA
  • Alex Credit
  • Credit Kasa
  • Mycredit
  • Creditplus
  • Є Гроші
  • Credit7

Всі ці організації приймають заявки у дистанційному режимі та пропонують схожі умови кредитування: вік позичальника від 18 років, наявність паспортних даних, відкритий картковий рахунок в українському банку, сума від 1000 до 10 000 грн на термін користування від 5 до 30 днів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України