Новини

Ультразвукова діагностика різних органів та систем

УЗД – це сучасний та безпечний метод візуалізації, завдяки якому можна виявити найменші відхилення від норми з метою призначення своєчасного ефективного лікування. Записатися на процедуру можна не лише за наявності тривожних симптомів, а також з профілактичною метою. Ультразвукова діагностика має безліч можливостей та використовується для виявлення захворювань внутрішніх органів та опорно-рухового апарату людини. Зробити УЗД у Львові (Сихів) можна у зручний час, достатньо записатися онлайн або за телефоном, що є на офіційному сайті медичного центру «Нікомед». Крім того, вартість обстеження є доступною, порівняно з іншими технологіями візуалізації (КТ, МРТ).

Точність результатів залежить від таких факторів: обладнання, професіоналізм лікарів та підготовка пацієнта до процедури (УЗД органів черевної порожнини, гінекологічне УЗД). Приватна клініка має сучасне діагностичне обладнання європейського виробництва. Чого тільки варті УЗ сканери Siemens, такі інноваційні ультразвукові системи мають широкий спектр можливостей – усі види УЗД (також еластографія). Також ультразвукове сканування використовується для визначення статі дитини та для діагностики відхилень у процесі розвитку плода.

УЗД для дітей та дорослих – універсальні методи діагностики 

Процедура ультразвукового сканування використовується в педіатрії, гінекології, ортопедії, ендокринології, гастроентерології та ін. УЗД не має променевого навантаження, тому є безпечним методом візуалізації для пацієнтів різного віку. У центрі можна пройти обстеження легень, серця та судин, органів черевної порожнини, нирок, суглобів, молочних залоз та інших органів. Завдяки УЗД можна безболісно та швидко виявити патології, які складно діагностуються під час рентгенографії або вимагають застосування інвазивних методів. Дізнатися більше про різні види ультразвукового сканування та особливості підготовки до них можна на сторінці медичного центру, про вартість послуг – детальна інформація на сайті «Нікомед». Крім УЗД, можна записатися на консультацію до фахівців вузького профілю: гінеколог, онкогінеколог, ендокринолог, педіатр та ін.

Які види УЗД можна зробити без підготовки?

Під час обстеження, лікар-діагност отримує максимально детальну і коректну інформацію про досліджувані об’єкти. УЗД не має протипоказань та не потребує попередньої підготовки при скануванні серця, щитоподібної залози, сонних артерій та судин кінцівок, м’язів, периферичних лімфовузлів та суглобів. Результати сканування можна отримати одразу після завершення процедури.

Основні переваги:

  • Інформативність.
  • Доступність.
  • Безпечність.

Ультразвукова діагностика черевної порожнини, нирок та сечового міхура, органів малого тазу трансабдомінальним методом та судин нирок потребує ретельної підготовки від пацієнта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України