Економіка

Укрзалізниця припинила сполучення з Росією

Компанія продовжить розвивати «Шовковий шлях» в обхід Росії

Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ «Російські залізниці».

Ми пропонували залізничникам Російської Федерації мир та зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку до України та її кордонів. Про це повідомили в Укрзалізниці.

Залізничні переходи між країнами, які забезпечували раніше перевезення тисячі вантажів та приносили економікам обох країн мільйони доларів, зруйновані. Також припинено диспетчерський зв’язок з РФ.

Запит РЖД на відновлення зв’язку з АТ «Укрзалізниця» нічого не мало спільного з гуманітарною місією, це була нікчемна спроба відновити постачання воєнної техніки. Відповідь від нашого диспетчера вони отримали – це позиція всієї компанії.

Укрзалізниця повністю переорієнтує вантажні перевезення до Європи та продовжить розвивати «Шовковий шлях» в обхід Росії. Компанія готова стати повноцінним учасником логістичного ланцюга Європейського Союзу.

Також Укрзалізниця продовжить розвивати перевезення з країнами Азії, зокрема Китаєм та забезпечить якісну та швидку логістику між Азією та ЄС, але вже без участі Росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України