Війна РФ проти України

Укроборонпром планує організувати в Одесі виробництво китайського багатоцільового літака HONGDU L-15

Керівництво ПС ЗС України і державного концерну «Укроборонпром» протягом декількох років ведуть переговори з військовим відомством Народної Республіки Китай про організацію виробництва на українських авіапідприємства китайського двомісного багатоцільового літака HONGDU L-15.

Про це повідомив портал belvpo

Даний літак розроблений китайською корпорацією «Hongdu Aviation Industry Corporation» за допомогою фахівців ГП «Івченко-Прогрес» та російського КБ ім. Яковлєва.

Китайський надзвуковий навчально-бойовий літак Hongdu L-15 оснащується двома двигунами АІ-222-25Ф, розробленими запорізьким МКБ «Прогрес» ім. А. Г. Івченко та виготовленими на заводі «Мотор Січ».
КНР планує озброєння свої ВПС сотнями таких літаків, то ж закупівля КНР ліцензії на збірку авіадвигунів на своїй території в місті Чунцин стала логічним продовженням співпраці.

Україна, зі свого боку, має намір отримати лінію складання літаків L-15 та встановити ії на території авіаційного заводу в Одесі. У зв’язку з цим ведуться багаторічні переговори з корпорацією «Poly Technologic Inc». КНР виступає за угоду і готова продати лінію збірки літаків. Однак Пекін наполягає, щоб в Одесі здійснювалася тільки збірка, а виробництво усіх комплектуючих залишилося в Китаї.

Не виключено, що Пекін здійснить у даний проект значні інвестиції.

Переговори продовжилися у першій половині квітня в Одесі, куди завітала представницька делегація китайських військових і промисловців. Головне питання переговорів — продаж лінії складання літаків L-15 і організація їх складання в Одесі, а також сума інвестицій в «Укроборонпром».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.