Укроборонпром планує організувати в Одесі виробництво китайського багатоцільового літака HONGDU L-15

Керівництво ПС ЗС України і державного концерну «Укроборонпром» протягом декількох років ведуть переговори з військовим відомством Народної Республіки Китай про організацію виробництва на українських авіапідприємства китайського двомісного багатоцільового літака HONGDU L-15.

Про це повідомив портал belvpo

Даний літак розроблений китайською корпорацією «Hongdu Aviation Industry Corporation» за допомогою фахівців ГП «Івченко-Прогрес» та російського КБ ім. Яковлєва.

Китайський надзвуковий навчально-бойовий літак Hongdu L-15 оснащується двома двигунами АІ-222-25Ф, розробленими запорізьким МКБ «Прогрес» ім. А. Г. Івченко та виготовленими на заводі «Мотор Січ».
КНР планує озброєння свої ВПС сотнями таких літаків, то ж закупівля КНР ліцензії на збірку авіадвигунів на своїй території в місті Чунцин стала логічним продовженням співпраці.

Україна, зі свого боку, має намір отримати лінію складання літаків L-15 та встановити ії на території авіаційного заводу в Одесі. У зв’язку з цим ведуться багаторічні переговори з корпорацією «Poly Technologic Inc». КНР виступає за угоду і готова продати лінію збірки літаків. Однак Пекін наполягає, щоб в Одесі здійснювалася тільки збірка, а виробництво усіх комплектуючих залишилося в Китаї.

Не виключено, що Пекін здійснить у даний проект значні інвестиції.

Переговори продовжилися у першій половині квітня в Одесі, куди завітала представницька делегація китайських військових і промисловців. Головне питання переговорів — продаж лінії складання літаків L-15 і організація їх складання в Одесі, а також сума інвестицій в «Укроборонпром».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh