Війна рф проти України

“Укренерго” запровадило аварійні відключення світла після масованого ворожого удару

Сьогодні, 5 грудня, внаслідок російського масованого удару по Україні є влучення по енергетичних об’єктах. У енергетиків додалося роботи з відновлення електропостачання споживачам.

Через наслідки ворожих ракетних обстрілів для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії у всіх областях нашої країни введено режим аварійних відключень, інформує НЕК “Укренерго”.

“Через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів у найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень “, – йдеться у повідомленні.

Насамперед електроенергія подаватиметься на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні.

“Зараз ситуація складна, але контрольована. Енергосистема України зберегла свою цілісність, і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах інших областей”, – “Укренерго”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України