Новини

Український ризик-менеджмент в умовах воєнного часу

ТОП 7 порад для бізнес-лідерів, які не бояться ризикувати в умовах воєнного часу:

Часто люди не особливо обережно ставляться до різного ризику, не враховуючи навіть те, що на кону стоїть вся компанія. Але якщо взяти до уваги останні дослідження, то при розвитку бізнес-плану та стратегії компанії, то ризик менеджмент має практично критичну роль. Тому керівництву треба вміти правильно працювати і справлятися з ризиками і мати від них максимальну вигоду для компанії. У нашій статті ми розглянемо 7 важливих порад про те, як важливо поводитися, якщо ви не боїтеся ризикувати, і хочете зробити максимум для своєї компанії

Дивіться позитивно;

Під словом ризик завжди маєте на увазі те, що ви можете отримати дуже хорошу вигоду, завжди сподівайтеся на кращий, ніж запланували собі результат. Але тим часом і не варто забувати про протилежний наслідок, оскільки є і така ймовірність. Позитивний настрій завжди вважається гарною ознакою справжнього професіоналізму. Крім того, що ваша діяльність стане комфортнішою, але ви ще й отримаєте великий приплив енергії всім робочим процесам, оскільки добре розширює поле уваги, а також дозволить приймати набагато більший спектр релевантної інформації. якщо брати з іншого боку, то поганий настрій завжди негативно впливатиме на управління компанією, і може призвести до прийняття поганих чи шкідливих у майбутньому рішень

Роззирайте стратегічно;

Завжди намагайтеся поєднати стратегічне планування з ризиком управління. Завжди враховуйте потенціал компанії при плануванні цілей для того, щоб отримувати великий прибуток і невеликий податок. Від тієї, яку розраховували. Ну чи трохи меншою, бо у житті різне буває. У цілому світі набагато менше компаній, які відкрили бізнес з нуля і швидко досягли цілей через хорошу бізнес-ідею, або ж продукту, або підписавши вдалий договір, ніж тих, хто поступово досяг успіху, проходячи через всі труднощі та невдачі. Але всі невдачі треба грамотно аналізувати і робити з цього висновки і не потрапити в кризу.

Використовуйте принцип 75/25;

Під час ділових зборів та конференцій 75% всього часу треба присвячувати докладному аналізу всіх зовнішніх факторів, прогнозів та перспектив та інше подібне дію. Виходячи з цього, у вас буде загальна картина середовища, в якому функціонує компанія, з усіма очікуваннями та прогнозами. Решту часу, 25% треба приділити внутрішнім факторам, усім досягненням та роботі, яка була виконана. Завдяки цьому ви побачите всі можливості вашої компанії, у тому числі всі особливості ваших проектів та компетенцію робочого колективу. Все це має стати надалі перевагами для ризику менеджменту.

Працюйте над репутацією;

Якщо провести ефективний ризик менеджменту, в той час коли настає політична криза, то це не тільки збереже вашу репутацію, але може і набагато її покращити. Запросіть хороших експертів, які допоможуть у процесі публічного сприйняття на компанію. Вкладення у репутацію компанії – важливе зобов’язання, це в жодному разі не витрати, а скоріше інвестиції. Адже попит на вашу продукцію може бути величиною довіри, а не лише корисністю для споживача.

З’ясовуйте обмеження;

Подолання авралів це як маркер, щоб зрозуміти скільки перешкод і проблем, ви здатні подолати. Грамотне подолання різних проблем не лише зміцнює бізнес, а й покращує політику управління

Удосконалюйте навички;

Гарним лідером вважається не той, хто все передбачав, а скоріше той, хто з усього знайде користь для організації. Для цього потрібна постійна робота над бізнес-аналітикою та управлінням компанією та всіма ризиками, гарний юридичний досвід.

Станьте ще прозоріше;

Наша країна є не винятком, порівняно з іншими, велика кількість стейкхолдерів з’являється у компаній останнім часом. Через це максимально прозора політика управління ризиками, а також максимальне інформування буде все більш значущою. Всім зацікавленим сторонам дуже важливо, щоб компанія була повністю чесною і відкритою. Також важливо, щоб компанія завжди була готова до двосторонніх переговорів і подавала всю інформацію в максимально зручному вигляді.

Висновки

Проаналізувавши всю цю інформацію, можна зробити висновок, що іноді не варто боятися ризику, особливо якщо є можливість отримати з цього дуже велику вигоду. Усю докладну інформацію про роботу з ризиками, особливо в сьогоднішнє становище, у період, коли Україна потрапила у військовий конфлікт, і багато чого зазнала змін, ви можете у нас на сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України