ЄС|NATO

Українські студенти матимуть змогу безкоштовно навчатися у США

Озвучено деталі. Це можливо завдяки американській програмі CCI.

Програма CCI – це ініціатива, яка надає українським студентам можливість безкоштовно навчатись в американському коледжі протягом одного року. Крім того, завдяки програмі в українських студентів буде можливість стажування та волонтерської діяльності з метою занурення у соціальну культуру США.

Студенти, яких оберуть для участі у програмі, не отримають диплома у американському вищому навчальному закладі. Але завдяки цій програмі можна поглибити співпрацю між міжнародними освітніми партнерствами. Крім того, учасники програми зможуть покращити свій рівень володіння англійською мовою.

Програму було розпочато у 2007 році і з того моменту в ній взяли участь понад 3 з половиною тисячі учасників з 24 країн. Усі вони отримали стипендії на навчання в американських вишах. Програма спрямована на досягнення взаєморозуміння, ніж громадянами США та громадянами країн-учасниць.

Програма зосереджена на 5 основних напрямках:

1. Академічний напрямок;

2. Культурний обмін;

3. Волонтерська діяльність;

4. Професійне стажування;

5. Проектна діяльність з метою лідерства заради впливу на громаду.

Усі компоненти програми CCI мають однакове значення та взаємопов’язані один з одним.

Якщо говорити про витрати, що покриваються фінансуванням програми CCI, то такі витрати належать:

1. Витрати на проживання. Учасники житимуть у гуртожитках університетів, куди їх зарахували. Платити за проживання не потрібно.

2. Витрати транспорту. Сюди відносяться витрати, які стосуються навчання за програмою CCI. Тобто це переліт до США та транспортні витрати, пов’язані з іншою діяльністю програми. Якщо ви подорожуєте в межах США, ви маєте самі покривати ці витрати. Після завершення програми організатори відшкодують витрати на переліт додому.

3. Витрати, пов’язані зі здоров’ям. Якщо ви занедужаєте, вам відшкодують витрати на лікування.

4. Витрати харчування. Тобто організатори забезпечуватимуть харчуванням студентів, які приїдуть на навчання.

5. Витрати візу J-1. Саме завдяки цій візі буде можливий в’їзд до США та подальше навчання у цій країні протягом року.

6. Плата за навчання та обов’язковий внесок у коледжі. Також буде надано допомогу із забезпеченням книгами, необхідними матеріалами та додатковими витратами на навчання.

7. Витрати, пов’язані з діяльністю, що забезпечує професійний та особистий розвиток.

Отже, фактично ті, хто отримає дозвіл на навчання за програмою CCI, будуть повністю фінансово забезпечені. Зверніть увагу, що ви не зможете залишитися в США після закінчення терміну програми. Як тільки навчання завершиться, ви маєте повернутися до своєї країни.

Для того, щоб мати можливість безкоштовно навчатися в США, ви повинні бути зараховані до українського вищого навчального закладу (це може бути як коледж, так і університет). Тобто ви не можете вчинити одразу.

Також ви повинні відповідати наступним критеріям: вам виповнилося 18 років; ви дуже добре знаєте англійську мову (мінімальний бал від TOEFL iBT – 79); ви навчаєтесь на 1-2 курсі на бакалавраті. Також у вас є атестат про закінчену середню освіту; Ви можете розпочати навчання з липня 2023 року; ви бажаєте розвивати свої професійні та лідерські навички для того, щоб сприяти розвитку суспільства; ви раніше не вчилися за кордоном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України