Війна рф проти України

Українські рятувальники у Франції ліквідували лісову пожежу біля населеного пункту

Український зведений загін ДСНС, який працює у Франції, спільно з французькими колегами ліквідував лісову пожежу, що загрожувала населеному пункту.

Повідомлення про загоряння надійшло від керівника координаційного центру. За цими даними, вогонь охопив близько 1 га лісового масиву та через пориви вітру і спеку міг поширитися у напрямку населеного пункту.

До гасіння пожежі залучили сили зведеного загону ДСНС України: 6 пожежних автоцистерн. Наземні підрозділи підтримували з повітря три французькі повітряні судна — два літаки та гелікоптер.

Завдяки оперативним діям українських рятувальників і підтримці авіації пожежу вдалося повністю ліквідувати. Поширення вогню вглиб лісового масиву та в напрямку населеного пункту не допущено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України