Техно

Українська медична бронемашина БММ-4С використовується у боях на сході країни. Відео

Українські військові застосовують вітчизняну броньовану медичну машину БММ-4С, яка створена на базі бронетранспортера БТР-4.

Відео з цією машиною у складі колони з бронетранспортерів БТР-4Е десь на сході України опублікували у сервісі TikTok.

@iiixlebnikiii

#CapCut #разомдопепемоги🇺🇦💙💛💪 #ЗСУ #українськийтікток🇺🇦❤️ #війна2022 #всебудеукраїна🇺🇦💙💛 #донецькаобластьукраїна🇺🇦 #заукраїнузаїїволю🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

♬ оригинальный звук – XLEBNIK

Скоріше за все ця техніка належить до 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Медична машина БММ-4С на сході України, квітень 2023 року. Кадр з відео
Медична машина БММ-4С на сході України, квітень 2023 року. Кадр з відео

 

БММ-4С — плаваюча броньована медична машина, яка створена на базі БТР-4Е у Харківському конструкторському бюро машинобудування імені O.O. Морозова. Призначена для надання долікарської допомоги і транспортування тяжкопоранених із важкодоступних районів, зон аварій, стихійних лих і бойових дій.

Ця техніка обладнується місцями для розміщення озброєння, медичного обладнання, носилками, медичною сумкою, контейнером для медикаментів, термоконтейнером, контейнером для систем штучного дихання, дефибріляції та переливання крові. Здатна приймати до 10 поранених.

Цей броньовик використовується підрозділами Національної гвардії та Збройних сил України, а також експортувався до Іраку у варіанті БСЕМ-4К. Згідно з відкритими джерелами підтверджено втрату трьох подібних машин: дві було знищено, а одна захоплена російськими окупантами.

Нагадаємо, раніше в мережі сплили кадри використання іншої рідкісної техніки на базі БТР-4 – броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-4РМ.

БРЕМ-4РМ 92-ї ОМБр на сході України, березень 2023 року. Фото: NMFTE
БРЕМ-4РМ 92-ї ОМБр на сході України, березень 2023 року. Фото: NMFTE

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України