Техно

Українська компанія Ukrspecsystems представила новий безпілотний авіаційний комплекс SHARK UAV. Відео

Як повідомляє пресслужба компанії, він може коригувати американські реактивні артилерійські системи HIMARS і стійкий до роботи в умовах РЕБ.

“Ми почали працювати над ним вже після 24 лютого, в умовах повномасштабного втогнення рф. І менш ніж за пів року ШАРК вже літав”, — йдеться у повідомленні компанії.

Це повністю український безпілотник – від ідеї до виробництва. SHARK може вирішувати всі основні задачі з розвідки, спостереження та коригування вогню, зазначили в Ukrspecsystems.

Нова розробка має надійний зашифрований зв’язок та камеру з 30-кратним оптичним збільшенням і додатковим цифровим зумом.

Безпілотник забезпечений високонадійним модулем зв’язку та сучасною камерною системою. Це дозволяє йому заглибитися у тил окупантів до 60 км. А також вести спостереження на відстані до 5 км від безпілотника до об’єкту.

Час польоту безпілотника SHARK може становити понад 2 години. Дальність зв’язку – 60 км, практична стеля – 2000 м. Важить апарат 10 кг, розмах крил становить 1,91 м. він може працювати при температурі від -15 С до +50 С. Його крейсерська швидкість становить 70-90 км/год, а максимальна швидкість польоту – 150 км/год. Швидкість звалювання – 60 км/год.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України