Війна РФ проти України

Українська компанія створила систему “Плутон”, призначену для визначення та попередження про БПЛА противника на полі бою

Система “Плутон” проходить тестування у бойових умовах і невдовзі військові мають отримати передсерійну партію цих виробів

Джерело: Defence Express

Українська компанія “Інфозахист” створила новий зразок озброєння, який зараз проходить тестування у реальних бойових умовах — йдеться про нову систему під назвою “Плутон”, яка призначена для визначення та попередження про безпілотні літальні апарати противника на полі бою.

Система "Плутон" від "Інфозахиста", фото — Сергій Флеш
Система “Плутон” від “Інфозахиста”, фото — Сергій Флеш

Систему протестував фахівець у галузі зв’язку, РЕР та РЕБ Сергій Бескрестнов, відомий як Сергій “Флеш” — загалом він відзначає, що пристрій “Плутон” є доволі цікавим рішенням, яке призначене для використання командно-спостережними пунктами (КСП) чи штабами. Він складається з антени, підсилювача, модуля керування та блоку обробки сигналів.

“У прилад закладено зразки сигналів від усіх ворожих БПЛА, тому це дуже зручно, і тому я вважаю, що він на 100% буде казати, що летить і як далеко від нас”, — відзначає Флеш, наголошуючи, що дані, які надає “Плутон” щодо ворожих безпілотників корелюються з його власними візуальними спостереженнями БПЛА на аналізаторі спектра та SDR приймачах.

“Наприклад, крутиться “Орлан” на 7 км від мене, прилад його бачить і сигналізує мені, що розвідувальне крило поряд. Воно поряд, але летить десь уздовж фронту. А тим часом до мене швидко наближається “Суперкам”, а я цього не розумію. “Орлан” мені його закрив”, — відзначає Флеш.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України