Економіка

Українська компанія Сентравіс розраховує у 2024 році відвантажити в США 1 тис тонн труб

«Сентраві» постачає безшовні нержавіючі труби в США для розробки наземних нафтових та газових свердловин. За підсумками наступного року обсяг відвантаженої продукції може скласти близько 1 тис тонн, повідомив директор з продажів компанії Артем Атанасов.

Як зазначила пресслужба «Сентравіс», мова йде про сегмент труб hollow bars, або пустотілих труб, призначених для виробництва радіально оброблених деталей на кшталт фільтрів, колекторів, гідроциліндрів, фітингів, муфт, датчиків тощо.

Весь об’єм закуповує американська компанія, яка спеціалізується на виробництві гнучких труб та з’єднань для труб.

Безшовні нержавіючі труби «Сентравіс» використовуються як з’єднання між відрізками армованих сталлю гумових шлангів для транспортування рідини. В майбутньому для таких з’єднань планується використання вищих сортів сталі, як Super Duplex та 904L. Це пов’язано з попитом на цю продукцію, зокрема, на Близькому Сході.

«Близько 1 тис тонн – це досить великий об’єм у нашому портфелі замовлень. Але важливіше те, що наші технологічні рішення мають попит серед інноваційних компаній, зокрема тих, що працюють в сегменті з’єднань для труб. Ми розглядаємо цей напрямок як дуже перспективний з потенціалом зростання у 2-3 рази в найближчі роки», – підкреслив Артем Атанасов.

У січні-вересні 2023 року компанія виробила 9,4 тис тонн безшовних нержавіючих труб проти 8,37 тис тонн за аналогічний період минулого року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України