Економіка

Українська компанія “Інтерпайп” вперше відвантажила трубну продукцію до Австралії

Українська промислова компанія “Інтерпайп” у червні цього року завершила поставку пробної партії спеціальних товстостінних труб для австралійського виробника преміального бурового обладнання Harlsen Industries.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Наголошується, що це замовлення із жорсткими вимогами щодо якості труб було виконане у кооперації із німецьким партнером. Задля відвантаження та митного оформлення продукції в Австралію “Інтерпайп” залучив логістичну компанію з Нідерландів.

“Австралійський клієнт роками закуповував труби в Євросоюзі, однак вирішив звернути увагу на виробників з інших регіонів. “Інтерпайп” вже знають у світі, нас запросили до співпраці, замовнику імпонує наша позиція щодо сталого розвитку та інтегрованого ланцюжка поставок.

Це замовлення виявилось складним. Процес виробництва та логістики були не типовими, тому були залучені партнери у Європі. Для клієнта дуже важливим фактором є якість кінцевого продукту, бо від цього залежить безпека експлуатації. Водночас вдале виконання цього замовлення може відкрити для Компанії двері й до інших споживачів у Австралії”, – відзначив директор з продажу труб компанії на ринку Європи Іван Мазанка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України