Економіка

Українська компанія Headway увійшла до 200 найперспективніших стартапів Європи у цифровій освіті

Українська EdTech компанія Headway увійшла до переліку найбільш перспективних європейських стартапів у галузі цифрової освіти The Europe EdTech 200.

Про це Голос українською повідомили у компанії.

Автором переліку є міжнародна аналітична компанія HolonIQ.

Зазначається, щороку до рейтингу входять 200 молодих, перспективних та інноваційних компаній Європи у галузі цифрової освіти. Його мета — привернути увагу інвесторів та продемонструвати перспективних гравців на ринку EdTech.

Список містить десять категорій, серед яких Content, Management systems, Advanced Technology та інші. Headway потрапив до переліку компаній сектору Online learning.

Крім Headway, до рейтингу увійшли й інші EdTech-компанії з України. Серед них платформа для інтерактивного дистанційного навчання Classtime, ресурс для пошуку репетиторів Buki, інтерактивні курси з математики Gios та платформа для дітей із вивчення англійської мови All right.

Українська Headway увійшла до 200 найперспективніших стартапів Європи у цифровій освіті

Про компанію

Headway — EdTech стартап, що створює продукти з мікронавчання. За дослідженням ринку від GP Bullhound, компанія входить до переліку найкращих стартапів Європи з потенціалом досягти капіталізації в $1 млрд у найближчі два роки. Також входить до списку найвпливовіших компаній у світі, що трансформують цифрове навчання та навички спеціалістів.

Компанію створили у 2019 році. За 4 роки вона зросла з 3 до понад 200 людей у команді та відкрила офіси у Києві, Варшаві, Нікосії та Лондоні. Продукти Headway допомагають розвиватися 80+ мільйонам людей у світі через лаконічні формати освітнього контенту: самарі, курси, ігри, інфографіки.

Флагман — Headway app  — застосунок № 1 у світі у ніші книжкових самарі. Це 15-хвилинний короткий зміст книг в аудіо або текстовому форматі. Додаток завантажили понад 30 млн користувачів у світі.

У 2023 році застосунок отримав відзнаку Editors’ Choice від App Store та потрапив на головний екран App Store у США як App of the Day п’ять разів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України