Авторські статті

Українцям розповіли, як залишатися на зв’язку під час блекаутів

У Міністерстві цифрової трансформації України нещодавно опублікували рекомендації щодо того, як залишатися на зв’язку у разі виникнення блекаутів.

Згідно з прес-службою відомства, у разі надзвичайних ситуацій українці можуть використати просту інструкцію, щоб забезпечити стабільний доступ до Інтернету, навіть за відсутності електроенергії.

Першим кроком радять зв’язатися з інтернет-провайдером та уточнити наступне: чи підключені вони до енергозберігаючих мереж та на який термін вони можуть забезпечити інтернет. У Міністерстві наголосили, що в Україні вже доступна передова технологія PON, яка дозволяє залишатися онлайн без електрики до 72 годин. На сьогоднішній день такі послуги вже використовують 2,7 мільйона громадян.

 Украинцам рассказали, как оставаться на связи во время блэкаутов

Якщо ваш провайдер не надає подібне підключення, рекомендується знайти найближчого постачальника, який пропонує послуги PON, та подати заявку на підключення. Для прискорення цього процесу слід звернутися до сусідів. Також слід подумати про купівлю портативного акумулятора для живлення WI-FI-роутера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України