Економіка

Українцям розповіли про погодинні обмеження електропостачання

Російські війська продовжують знищувати критичну інфраструктуру України. Загарбники б’ють важливими енергетичними об’єктами. У зв’язку із цим українцям періодично відключають електроенергію.

У Києві та семи областях України сьогодні, 5 листопада, запровадили аварійні відключення світла. Однак вони не скасовують погодинних обмежень за графіком, повідомляє “Укренерго”.

Аварійні обмеження були потрібні, оскільки збільшилося навантаження на енергосистему. Вранці споживання електроенергії було на 6,2% більше, ніж минулої суботи, 29 жовтня, і на 4,4% більше, ніж учора.

У зв’язку із цим фахівцям довелося запровадити екстрені відключення, щоб стабілізувати енергосистему. Однак це не означає, що віялових відключень не буде.

У повідомленні йдеться: “Шановні споживачі, звертаємо вашу увагу, що введення аварійних графіків в окремий годинник не скасовує дію графіків погодинних обмежень в інші години доби”.

Голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький заявив, що економити електроенергію українцям доведеться весь опалювальний сезон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України