Авторські статті

Українцям передали гуманітарну допомогу ООН

Жителі України отримали від ООН новий гуманітарний вантаж. Це спальні мішки, ковдри, подушки, матраци, постільна білизна. Все це буде передано до соціальних закладів та територіальних центрів соціального обслуговування населення.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців передало Києву гуманітарну допомогу для вимушених переселенців та малозабезпечених осіб.

Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда.

 Украинцам передали гуманитарную помощь от ООН. ФОТО

“Йдеться про засоби, які допоможуть зігрітися у разі тривалої відсутності електроенергії. Це спальні мішки, ковдри, подушки, матраци, постільна білизна. Також гігієнічні набори, термоси та буржуйки для установ, де є потреба та їх встановлення”, – зазначила Марина Хонда.

 Украинцам передали гуманитарную помощь от ООН. ФОТО

Допомога буде спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у Києві, у тому числі й осіб з інвалідністю та людей похилого віку, які проживають у соціальних установах.

На сьогоднішній день у Києві зареєстровано понад 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб. З них понад 35 тисяч – діти. Усього з 2014 року у Києві зареєстровано понад 350 тисяч вимушених переселенців.

 Украинцам передали гуманитарную помощь от ООН. ФОТО

Як повідомлялося, для українських переселенців у Чехії змінять суми допомоги, а також правила соціальних виплат. Названо нові суми соціальної допомоги для українців.

Нагадаємо, українці можуть знайти уламки ракет або ворожих дронів. Українцям нагадують, як діяти в такій ситуації і що категорично не можна робити з такою знахідкою.

Зазначимо, що українці можуть отримати додаткову фінансову підтримку від ЮНІСЕФ. Для України буде виділено понад 100 млн. доларів. Стало відомо, хто з українців отримає виплати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України