Право

Українця в Польщі підозрюють у вбивсті чотирьох безхатченків

Звинувачення в чотирикратному вбивстві сьогодні буде винесено одному з чоловіків, заарештованих у зв’язку з виявленням чотирьох тіл у варшавському районі Воля, дізнався кореспондент RMF FM Кшиштоф Засада.

Це громадянин України. Його виділили з-поміж семи осіб, затриманих у цій справі.

Одному з семи осіб, затриманих у зв’язку з виявленням тіл чотирьох чоловіків у багатоквартирному будинку у варшавському районі Воля, до вечора мають пред’явити звинувачення у скоєнні чотирикратного вбивства.

Згідно з інформацією, отриманою журналістом RMF FM Кшиштофом Засадою, чоловік українського походження повинен був здійснювати вбивства протягом тривалого періоду часу, а трупи переховувати в будинку, де знаходився притулок для бездомних.

Детальні мотиви підозрюваного поки що не відомі. Відомо лише, що мова може йти про конфлікт між польськими та українськими безхатченками.

Особи жертв вбивці ще не встановлені. Однак відомо, що це четверо чоловіків. Тіла 4 чоловіків у старому багатоквартирному будинку у Волі – що ми знаємо

Сьогодні розпочалося розслідування моторошної знахідки в довоєнному будинку у варшавському районі Воля. У порожній будівлі на вулиці Гжибовській були знайдені тіла чотирьох людей: два тіла в неділю і ще два в понеділок.

Вони були в значному ступені розкладання: або закопані в землю у дворі, або лежали в порожніх приміщеннях: на горищі та в одній з квартир.

Столична поліція заарештувала сімох осіб у зв’язку з цією справою: чоловіків і жінок. Їх допитали, і на підставі їхніх свідчень слідчі встановили особу українця як підозрюваного у скоєнні чотирьох вбивств. Інші особи можуть бути свідками інциденту.

На місці, де були знайдені тіла, до пізньої ночі працювала поліція під наглядом прокуратури. Також була присутня військова поліція, яка надала георадар.

Сьогодні співробітники поліції у супроводі слідчих також кілька годин обшукували цю покинуту будівлю і зафіксували сліди.

Прокурор Шимон Банна повідомив RMF FM, що не було жодних ознак того, що в приміщенні були заховані інші тіла.

Було призначено розтин тіл знайдених там чоловіків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України