Техно

Українців в окупації просять повідомляти про російську техніку

В Україні триває повномасштабна війна, яку розпочала Росія. Противник, намагаючись взяти під повний контроль Донецьку та Луганську області, продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

Українців, які залишаються у тимчасово окупованих населених пунктах, закликають повідомляти про російську техніку через спеціальний чат-бот.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров нагадав, що росіяни вночі запустили по центру Харкова ракети комплексу С-300. Противник також активно використовує системи С-400, Буратіно/Сонцепеки та Іскандери. Загарбники обстрілюють цими комплексами міста, села та позиції українських військових.

“Наразі Силам оборони дуже потрібна допомога від вас чи ваших знайомих в АР Крим, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській областях для ідентифікації російського озброєння через чат-бот “єВоріг”, – написав Федоров.

Він закликав мешканців тимчасово окупованих територій відправляти повідомлення до чат-боту, якщо вони її помітять. Таке повідомлення може врятувати десятки життів. При цьому він закликав не забувати про правила безпеки. Знімати потрібно з безпечної відстані, заздалегідь переконавшись, що вас ніхто не бачить. Після надсилання фото або відео техніки в чат-бот слід видалити історію листування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України