Економіка

Українці отримають виплати від ЮНІСЕФ: хто має право на допомогу

Дитячий фонд ООН разом із урядом України здійснює виплати українцям під час війни у 2023 році. Українцям розповіли, хто і коли має право на допомогу

ЮНІСЕФ та Міністерство соціальної політики України заявили про спільний проект допомоги українцям. У рамках Меморандуму про співпрацю ЮНІСЕФ надає грошову допомогу на загальну суму $102 млн. для 123 тисяч багатодітних сімей, повідомляє Мінсоцполітики.

Грошова допомога від фонду підрозділу ООН отримують соціально вразливі, багатодітні сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю.

ЮНІСЕФ
ЮНІСЕФ

«123 тисячі багатодітних сімей та тих, хто має дитину з інвалідністю, отримають від ЮНІСЕФ суттєву фінансову допомогу, щоб пережити складний зимовий період. Ми вдячні Дитячому фонду ООН та продовжуємо нашу спільну роботу з підтримки сімей», – наголосила Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович.

Грошова допомога від ЮНІСЕФ допоможе найбільш вразливим сім’ям та дітям в Україні пережити майбутню складну зиму. Виплати одержують: сім’ї з чотирма та більше дітьми; сім’ї, які виховують дітей із інвалідністю;

«Додаткові фінансові ресурси дозволять сім’ям придбати найнеобхідніші речі. 70 тисяч шкільних портфелів з канцелярським приладдям, товарами для навчання та творчості, які будуть роздавати на борту поїзда «Укрзалізниці», що прямує на схід України, – це наш спосіб допомогти дітям, які постраждали від війни, навчатися та розвиватися, а також розважатися, що дуже важливо для їхнього психічного здоров’я. Ми сподіваємося, що хоча б на ці святкові дні ми зможемо повернути сім’ї до нормального життя за всієї ненормальності ситуації. Грошова допомога та подарунки стануть у нагоді до свят, а також подарують надію та щастя дітям, які в останні десять місяців майже щодня страждали від війни», – сказав Мурат Шахін, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Дитячий фонд ООН розпочав спільну з Міністерством соціальної політики гуманітарну програму грошової допомоги 31 березня 2022 року. Мета програми – допомогти задовольнити потреби сімей з дітьми в Україні, які є одними з найуразливіших до наслідків війни.

Заявки приймалися у дві хвилі – з 31 березня та з 15 серпня. Наразі, у 2023 році, обробляються такі заявки: заявки, які відповідають критеріям програми, але не отримали виплату через неправильно надані дані під час заповнення анкети на register.unicef.org; заявки, сплачені ЮНІСЕФ, але банк одержувача коштів, повернув платіж через проблеми з рахунком чи даними одержувача; заявки, подані на сайті www.edopomoga.gov.uа від Міністерства соціальної політики.

Грошову допомогу отримають сім’ї, які відповідають критеріям програми, і раніше не отримували допомоги від інших міжнародних організацій.

У разі надання неправильних даних працівники ЮНІСЕФ контактують із заявниками та уточнюють інформацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України