Війна рф проти України

Українці очікують початку деокупації Луганської області

ВСУ оточили російське угруповання в районі Лимана і підтвердили звільнення 5 населених пунктів біля Лимана. Після звільнення Лимана на Донеччині слід очікувати початку деокупації Луганської області.

Про це голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм.

Зокрема, Сергій Гайдай зазначив, що після звільнення Лимана слід чекати на початок деокупації Луганщини. Російські окупанти самі викладають у мережу відео, де повідомляють, що військове командування їх кинуло в Лимані напризволяще.

Також у повідомленні голови Луганської ОВА, що проведення «псевдореферендумів» ніяк не впливають на події, що відбуваються на фронті – ЗСУ впевнено йдуть вперед.

“Вчора в Офісі Президента проговорили кілька робочих питань, при деокупації кожного населеного пункту відразу займатимемося забезпеченням його життєдіяльності”, – написав Гайдай.

Гайдай додав, що після звільнення Лимана в Донецькій області на черзі може бути Кремінна, а потім може бути трикутник – Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в ефірі національного телемарафону зробив прогноз, що наступної зими війна значною мірою стихне, а навесні відбудеться вихід на кордони України 1991 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України