Культура

Українці обурені через Світлану Лободу, яка зібралась виступити в Києві

Співачка Світлана Лобода планує виступити з концертом у Києві, який має благодійну мету. У мережі бурхливо обговорюють анонс: такий виступ називають відбілюванням репутації артистки, яка працювала в Росії з 2014 року й закривала очі на війну.

Про це повідомили у агнеції Osocor Residence

Osocor Residence у Києві анонсував повернення на сцену Світлани Лободи. Концерт може відбутися 25 серпня цього року – це нібито благодійний захід, на якому збиратимуть кошти на відновлення ЛОР-відділення ОХМАТДИТу.

На благодійному заході планують розіграти “унікальні лоти” від українських захисників. Світлана Лобода ж стане “головною гостею” концерту. Osocor Residence та команда екслюбительки Росії “об’єднали зусилля”, щоб якнайшвидше досягти мети. Лобода презентує свій альбом Made in U – у ньому як перші україномовні треки, так і російські пісні.

Мережу збурив анонс виступу в Україні Світлани Лободи. Після хвилі гніву під дописом Osocor Residence, організатори закрили можливість коментування. Утім, такий шанс залишається під іншими постами комплексу.

Українці підкреслюють, що це – відбілювання зрадників, та вимагають скасувати концерт Лободи. В іншому разі вони саркастично пропонують запрошувати персон, що обрали бік Росії.

Активіст та волонтер Сергій Стерненко також висловився проти концерту Світлани Лободи. Він нагадав, що Osocor Residence й до повномасштабного вторгнення організовували концерти для росіян та любителів російських грошей. “Бл*ді навіть не дочекались завершення війни. Вже працюють над відбілюванням любительки російського бабла”.

“Я не уявляю, скільки років має Свєта їб*шить русню у складі ЗСУ, або рятувати наших солдат як медик, щоб ми дозволили їй давати концерти в Україні”, – додав воїн ЗСУ Макс Колесніков.

Нагадаємо, Світлана Лобода у перші дні повномасштабного вторгнення відзначилась заявою про “маленьких людей, які ні на що не впливають” та відео, у якому плакала через війну. Лише через місяць вбивств українців артистка зрештою визнала Росію агресором. Вже після цього вона почала висвітлювати свою допомогу Ірпеню та донати благодійним фондам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України