Здоров'я

Українці можуть отримати деякі ліки безкоштовно

Українці можуть отримати деякі ліки в рамках програми “Доступні ліки”, яка надає можливість отримати препарати безкоштовно або за деякою доплатою, інформує Національна служба здоров’я України (НСЗУ).

Програма включає понад 500 найменувань лікарських засобів та медичних виробів. Переліки цих препаратів оновлюються двічі на рік.

Повний список ліків, їхні міжнародні та торговельні назви, виробники та інформація про доплату за кожне дозування можна знайти в файлі, який необхідно завантажити за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v1495282-23#Text. Зазначено, що деякі дозування можуть бути безкоштовними.

Додатково, перевірити, чи включений конкретний препарат в програму “Доступні ліки” можна за допомогою чат-боту “Спитай Гриця”, розробленого Громадською організацією “Ліки контроль”. Цей чат-бот доступний в телеграмі за посиланням https://t.me/SpytaiGrytsia_bot.

Важливо відзначити, що до програми “Доступні ліки” включені препарати, рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я і застосовані в усьому світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України