Спорт

Україна стартувала у відборі на Євро-2024 з поразки від Англії

У матчі 2-го туру кваліфікації на чемпіонат Європи з футболу 2024 року, збірна України програла команді Англії з рахунком 0:2 на виїзді

Господарі з перших хвилин грала на чужому полі та змусили гостей захищатися. На 37-й хвилині, Сака навісив у штрафний майданчик, де Кейн переправив м’яч у ворота, випередивши Караваєва. Трохи пізніше, Сака збільшив перевагу Англії з красивим ударом у ворота після того, як звільнився від Матвієнка.

Хоча Кейн майже зробив рахунок розгромним, Трубін відбив його удар. У другому таймі тренерський штаб збірної України намагався вплинути на хід гри за допомогою замін, але Циганков, Буяльський, Соболь і Довбик не змогли змінити ситуацію.

Ця перемога дозволила Англії зберегти лідерство в групі з шістьма очками з шести можливих, тоді як Україна, яка провела лише один матч у відборі, залишається на останньому місці з п’яти.

Результат матчу: Англія — Україна 2:0, голи: Кейн (37), Сака (40).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України