Економіка

Україна запроваджує санкції проти всіх банків РФ: що це означає?

Україна вводить санкції проти всіх банків рф, повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки в Телеграм.

Постанову про затвердження рішення РНБО застосувати секторальні економічні санкції до фінансових установ Росії вніс у Верховну Раду президент України Зеленський.

Що це означає?

До всіх банків, які зареєстровані і перебувають у росії, будуть застосовані санкції терміном на 50 років.

Під санкції потрапили, зокрема, центральний банк росії, небанківські кредитні організації, оператори платіжних систем, професійні учасники фондового ринку, страхові компанії, інвестфонди, інші фінустанови, які зареєстровані та надають послуги в Росії.

Санкції включають 10 пунктів, зокрема, зупинку правочинів з активами, що належать фінустановам РФ; заборона встановлення ділових відносин; заборона укладання угод та здійснення інвестицій на користь фінустанов РФ.

Раніше повідомлялося, що Канада ввела нові санкції, які торкнулися російських зірок, які підтримують російську агресію проти України. Серед таких зірок – Олег Газманов, Михайло Боярський, Діма Білан та Михайло Галустян. У списку санкцій також співак Микола Басков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України