Економіка

Україна та США поглиблюють співпрацю у транспортній галузі

Команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури зустрілася з міністром транспорту Сполучених Штатів Пітом Буттіджеджем.

Під час зустрічі обговорили основні напрямки співпраці у розвитку української інфраструктури.

«Сьогоднішня зустріч – ще один крок для втілення багатьох важливих для України ініціатив. Зокрема, у посиленні експортної спроможності – основної складової відновлення української економіки.

З минулого року успішно працює Спільна робоча група, яка опікується питанням залучення американських державних інституцій, бізнесу та експертів у процес відновлення інфраструктури України.

Ще з перших тижнів повномасштабного вторгнення ми спільно працюємо над зміцненням альтернативних морю та повітрю логістичних шляхів, залученню допомоги та посиленню санкційної політики.

Я вдячний Сполученим Штатам за системну підтримку України і персонально Піту Буттіджеджу за цей візит», – зазначив Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Олександр Кубраков: Поглиблюємо співпрацю з США у транспортній галузі

Під час зустрічі були виділені пріоритетні завдання для нарощування експорту:

  • Робота над безпекою та економічною доцільністю #Українського_коридору – тимчасового гуманітарного коридору Чорним морем для цивільних суден – яким вже скористалися понад 100 суден;

  • Розвиток наземного транспортного сполучення, зокрема – залізниці. Модернізація рухомого складу та збільшення кількості локомотивів.  Посилення їхньої пропускної спроможності;

  • Посилення логістичного сполучення України з країнами Європи. Оновлення існуючих та будівництво нових пунктів пропуску. Розвитку морських портів Дунайського кластеру.

Олександр Кубраков: Поглиблюємо співпрацю з США у транспортній галузі

Піт Буттіджедж зокрема відзначив як надзвичайно успішну роботу Українського коридору. Також американські партнери привітали зусилля, які Україна докладає до диджиталізації процесів в країні. Посол США в Україні Бріджит Брінк наголосила, що це забезпечує синергію державних органів та антикорупційних програм і така практика цілком може стати прикладом для США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України