Міністерство економіки України працює над розширенням списку товарів, на які буде впроваджена вимога локалізації.
Процедура розширення списку товарів, на які поширюється вимога локалізації, впроваджується вперше Міністерством економіки спільно з Комітетом Верховної Ради з економічного розвитку. **Ініціатива** спрямована на підтримку звернень українських виробників 25 видів продукції, які бажають долучитися до політики локалізації.
Заплановано розширення в таких категоріях, як машинобудування (наприклад, ліфти, трактори), товари легкої промисловості, включаючи спецодяг і військову форму, а також освітлювальні прилади, кабелі та світлофори. **Металоконструкції та труби** великого діаметра також увійдуть до списку.
З липня 2022 року в Україні діють зміни до закону про публічні закупівлі, які підвищують рівень української складової у товарах з 10% до 40% за десять років. У 2025 році мінімальний рівень становитиме 25%. Наразі локалізація охоплює 103 товари з чотирьох сфер машинобудування. Вимоги локалізації не поширюються на продукцію з країн-учасників Угоди СОТ про державні закупівлі (GPA).
*Джерело: Міноекономіки*
TikTok запровадив нову функцію, що дозволяє користувачам перетворювати зображення на стильні відеокліпи за допомогою штучного…
У Мадриді підписали меморандум про виробництво артилерійських боєприпасів. 13 травня в Мадриді компанії Укроборонпром та…
Філія «Дельта-Лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» підписала контракт із українським виробником на створення нового…
Український виробник рятувального обладнання Пожмашина надав нову інформацію про свої досягнення в розробці піротехнічного автомобіля…
Олександр Варивода з Херсонщини має відношення до підпалу ТЦ «Marywilska» у Варшаві. Поляки його оголосили…
В Україні заплановано виробництво німецьких снарядів. Сьогодні відбулося укладання меморандуму про співпрацю між «Укроборонпром» та…