Техно

Україна без мобільного зв’язку: що відбувається?

У Києві та майже всіх областях України спостерігаються проблеми з мобільним зв’язком. Це сталося після російської ракетної атаки на об’єкти української енергетичної інфраструктури.

Як пише РБК-Україна, в компанії Kyivstar пояснили, що через відсутність енергопостачання в більшості областей країни спостерігається складна ситуація з роботою мобільних мереж усіх операторів, а не тільки Kyivstar.

Kyivstar використовує всі технічні можливості, щоб зменшити вплив відключень на роботу мережі. Зараз для підтримки роботи мережі там, де це можливо, задіяно до 260 мобільних та близько 400 стаціонарних генераторів, працюють усі бригади нашої компанії та підрядних організацій у дорозі постійно понад 100 машин, які регулярно доставляють паливо у всіх регіонах. Лише за добу ми використали понад 60 000 літрів пального.

У компанії LifeCell розповіли, що також спостерігають проблеми із мобільним зв’язком по всій Україні.

Як зазначають у компанії Kyivstar, повноцінне поновлення роботи мобільних мереж відбуватиметься поступово разом із поновленням електропостачання. У LifeCell також зазначили, що поновлення зв’язку залежить від енергопостачання.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі повідомив, що мобільний зв’язок вже поступово відновлюється. Найкраща ситуація з роботою базових станцій у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях.

А ось у Херсонській, Харківській, Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях зберігаються труднощі у роботі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України