Авторські статті

Українським військовим вдалося остаточно закріпитися в селі Широкіне

   Сьогодні день пройшов відносно спокійно. Село перебуває здебільшого під контролем українських сил. Останній бій відбувся сьогодні вночі.
Колона батальйону “Донбас”, яка відправлялась з ротації, щоб заступити полк “Азов”, заблукала. Частина батальйону випадково потрапила на позиції терористів, є загиблі та поранені.


Силами полку “Азов”, морських піхотинців та Нацгвардії побратимів вдалося витягнути з засідки. До середини ночі відбувались локальні перестрілки зі стрілецької зброї, однак під ранок ситуація стабілізувалась. Українським військовим вдалося остаточно закріпитися в селі. Найближчим часом черговий штурм маловірогідний.
Єдине на що зараз здатен ворог – це обстріли наших позицій з одного міномету. Варто визнати: робить він це методично. Але це ніщо в умовах сьогоднішніх реалій. Наразі село утримують суміжні сили морських піхотинців, нацгвардійців та бійців батальйону “Донбас”. Всі хлопці тримаються бадьоро, чого не скажеш про ворога. Терористи у контрнаступальній операції втратили більшу частину свого особового складу та майже всю техніку.
Полк “Азов” дякує всім побратимам, які взяли участь у цих важких боях.
Ми завжди пам’ятатимемо про фронтове братство.
Слава Нації!

Батальйон спеціального призначення “Азов”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України