Український народ зажене Януковича за донецькі терикони!

Український народ зажене Януковича і Партію регіонів за донецькі терикони. Про це 22 грудня 2013 року під час народного віча у Луцьку “Ні репресіям!” заявив народний депутат від ВО “Свобода” Анатолій Вітів.

“Боротьба триває. Наші предки воювали десятиліттями за свободу і незалежність. І ми не маємо права піддаватися песимізму. Народ готовий до боротьби. Банда Януковича розпочала тотальні репресії.

 

Сьогодні замість трьох активістів Майдану у Луцьку на сцені стоять їхні портрети, бо Майї Москвич, Богдану Шибі та Володимиру Бондарю заборонили брати участь у масових акціях. Не виключено, що за тиждень цей список значно розшириться”, – підкреслив Анатолій Вітів. Свободівець зазначив, що 17 грудня Янукович поїхав до Путіна продавати Україну та підписав документи, частина з яких досі невідома.

“Мета Януковича – продати Україну за газ та 15 мільярдів кредиту. Його домовленості – це можливість для Москви тримати українську владу на шнурку і затягувати зашморг на шиї. Якщо вартість газу зміниться, то лише для олігархів, але не для народу. Через дії Януковича кожен з українців буде винен по 13 тисяч гривень Росії. Уряд Азарова допрацювався до того, що скарбниця пуста. І тепер він змушений брати кредити, щоби виплатити пенсії та зарплати. Це уряд банкрутів!”

Анатолій Вітів зазначив, що прокурорське свавілля на Волині та в Україні загалом сягнуло критичної межі: “Під час сесії обласної ради прокурори та міліція приходять, щоби вручити повістки на допит сімом депутатам від опозиції. 19 грудня було ухвалено закон, який звільняє від відповідальности усіх учасників акції протесту. Але Янукович досі не підписав його. Лише в Києві відкрито 270 кримінальних справ за “захоплення приміщення КМДА”. Вірні пси режиму на місцях з усіх сил стараються вгодити межигірському “батє”. Зараз Майдан став Запорозькою Січчю, де не діють закони банди і українці можуть почуватися вільними. Я вірю, що український народ знайде в собі сили загнати Януковича і Партію регіонів за донецькі терикони!”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh