Авторські статті

Українську націю ніхто й ніколи не перемагав у відкритому збройному протистоянні

“Українську націю ніхто й ніколи не перемагав у відкритому збройному протистоянні. А Росія, яка протягом 370 років безперервно веде проти України війну, ніколи не перемагала відкрито, бо вона веде цю війну зрадами, підкупами, голодоморами та репресіями”. На цьому наголосив 23 квітня 2014 року під час вручення серії книг “Бібліотеки газети “День” “Бронебійна література”, “Підривна література”, видання “Сила м’якого знаку” та “Україна Incognita”, виступаючи перед представниками вищих військових навчальних закладів України, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк.

У рамках акції “Сильній армії – міцний дух!” 25 наборів книг було передано для користування студентам, курсантам і ліцеїстам Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Національного університету оборони України ім. І.Черняховського, Української військово-медичної академії, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії служби безпеки та ин.

Депутат-свободівець зазначив: “Ці книги – не менш потужна зброя, ніж цілий військовий арсенал. У них – правда та історія нашої держави, яку повинні знати молоді хлопці. Вони мають на цій правді зростати.

Студенти, курсанти та ліцеїсти мають усвідомити, що українську націю ніхто ніколи не перемагав у відкритому збройному протистоянні. Нинішнє протистояння України з Росією – це боротьба добра зі злом, правди з неправдою, свободи з рабством. Це боротьба, де вирішується доля не тільки України, а й всього світового порядку. Ми живемо в час краху Російської імперії. Тож її військова агресія – лише ознака агонії. Ключове наше завдання – не йти на жодні поступки агресору, не здавати ні нашу мову, ні територію, ні історію, ні нашу гідність”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України