ЄС|NATO

Українські військовополонені викрадені в Росію

Схоже, Володимиру Путіну мало того, що він став не рукостисканним лідерами країн G20, з Великої вісімки виперли раніше. Росію знову бояться, але над нею і сміються. І незважаючи на вимоги провідних країн світу вивести війська з України, він продовжує свою гру, готуючи чергові гидоти країні, на яку віроломно напав.

Зараз комусь довести, що Росія залишається “білою і пухнастою” вже неможливо, і тільки росіяни перебувають в безтурботному невіданні того, що творить Кремль у зовнішній політиці.
Для України є ще одна підленька заготовка. Для чого вона потрібна, нікому не ясно, навіщо вона потрібна … після саміту G20 в взагалі не актуальна.
Проте російський лідер гне свою лінію. Кремль, обманюючи свій власний народ, хотів обдурити і весь світ, довести, що Україна – зрадлива країна, якам захотіла дестабілізувати обстановку в Росії. Втім, ідея не нова – те ж саме він заявляв про Грузію.
По всій видимості, саме з цією метою, ряд українських громадян, військовослужбовців, що потрапили в полон, захищаючи свою країну-Україна, точно так само, як і льотчиця Савченко, були нелегально перевезені через кордон, і доставлені в Росію з цілю організації над ними показового суду. Треба “ватникам” показати, як бездоганно працюють нічого не роблячи для безпеки своєї країни, підлеглі приниженого усім цивілізованим світом лідера.
Полонених спочатку тримали в ДНР (подробиці уточнюються), ті, хто був поранений підлікували, всіх довго тримали в СІЗО Ростова, а тепер переправили до Москви для подальшого суду Лінча.
Ось цей список (він може бути не повністю точним, люди допомагаючі повернути полонених на батьківщину зачитували прізвища швидко, точність вимови всіх прізвищ не уточнюється через поспіх).
Повні імена полонених – це означає, що ми вже зв’язалися з родичами. Родичів інших – шукаємо.
1.Чиж Олег Володимирович 31.05.1988
2.Іщук Олександр,
3.Шепетько Сергій,
4.Коростинський Олександр,
5.Козаренко Роман,
6.Макарчук Юрій Валентинович
7.Тимощук Сергій Володимирович
8.Соловйов Сергій Олександрович
9.Ревенчук А.,
10.Бойко під питанням правильність прізвища,
11.Воляновский І,
12.Вільковский В,
13.Кімоть Р,
14.Ярич К,
15.Назаренко І,
16.Марухняк А.,
17.Чіп Г,
18.Тимчук М,
19.Солодовник Євген, 1991 р.н.
20.Цибін М,
21.Мірошниченко Сергій Сергійович, 15.06.1993 р.н.
22.Баранов Максим Володимирович, 30.07.1992 р.н.
23.Миханько АВ,
24.Демьяник Сергій Валерійович, 26.03.1988 р.н.
25.Моісеєнко А.
26.Якіменко,
27.Галич,
28.Куріний під питанням правильність записаного прізвища
29. Шкурко Олександр Вікторович

Це далеко не повний список, розкиданих по російським СІЗО українських полонених.
Я сподіваюся, що найближчим часом родичі інших будуть знайдені. Це необхідно для того, щоб укласти договори з нормальними російськими адвокатами про повноцінний захист кожного викраденого російським режимом українського громадянина.
Родичі можуть писати мені на адресу greenpol08@gmail.com або прямо в групу вантажу – 200. Модератори побачать і передадуть всі необхідні контакти для зв’язку.
В даний час слідчим комітетом РФ їм виділені державні захисники, які, як ви розумієте, будуть робити все, що їм накажуть згори.
У Росії більше немає справедливого суду, проте, якщо до Саміту Путін міг стверджувати, що Росія – демократична держава, то тепер всі дії, очолюваного ним органу, будуть перебувати під пильною увагою міжнародних місій.
Для тих, хто не знає, поясню: Слідчий комітет Російської Федерації очолює НЕ Бастрикін – він лише виконавчий орган. Директором СК РФ є Президент Росії – Путін. І відповідальність за зникнення цих полонених лежить на ньому.

Джерело: Елена ВАСИЛЬЕВА

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.