Авторські статтіВійна РФ проти України

Українські військові на танкових змаганнях у Німеччині зайняли восьме місце

Отже, друзі, змагання Strong Europe Tank Challenge 2018 завершилися. 13 видовищних і не дуже, але складних і насичених етапів позаду. Наша команда на восьмому місці. 1-е місце – Німеччина на Leopard 2A6, 2-е місце – Швеція на Stridsvagn 122, 3-е – Австрія на Leopard 2A4. За «снайперську стрільбу» спеціальний кубок у американців. Фінальних підсумованих результатів у балах за всі команди, схоже, не буде. Так вирішили організатори. Мені особисто, було б також дуже цікаво, як виступили американці на своїх Абрамсах.

Не буду зараз про те, що нам завадило піднятися вище. Нехай спеціалісти розбираються. Але ми знаємо, на змаганнях іноді буває всяке…

Для мене наші стали не восьмими з восьми. Для мене наші стали восьмими з 29. В НАТО – двадцять дев’ять країн. Запрошення на участь у змаганнях надсилаються всім, але не всі країни мають змогу чи бажання брати участь. Ми змогли і причому вже вдруге. І один цей факт особисто мене дуже радує.

Tank Challenge – серйозні змагання. Той, хто спостерігав за усіма етапами, підтримає мене. Тут відпрацьовуються всі ситуації, які можуть виникнути в бою. Це не танковий біатлон Залісся. Можливо, в них він виглядає класно в телевізорі. Але танкісти, які на швидкості намотують кола, поза телевізором будуть малокорисні. Ми ж привеземо з Tank Challenge інший досвід. Нам не кататися, нам воювати…

Ми програли на змаганнях, але ми виграємо на війні. Ми мусимо це зробити і зробимо. І не важливо, яке місце ми сьогодні зайняли. Важливо, що у нас є ТАКІ хлопці. Суворі, відважні й відчайдушні. І в той же час – добрі, щирі й відкриті.

А танчики неодмінно доведуть до ладу. «Мишкам» ще кусати небратів…

Роман Туровець

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України