Авторські статті

Українські солдати залишаються на усій території України

Україна не визнає результатів так званого референдуму та вважає Крим виключно українською територією. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко.

«Українські солдати залишаються на усій території України не зважаючи на проведення так званого референдуму, якому дали і дадуть відповідну правову оцінку. Його проведення йде врозріз  з Конституцією та законами України, про що заявив Конституційний суд та багато міжнародних організацій. Саме тому ми не визнаємо цього референдуму, відповідно Крим залишається частиною України. Тому українські солдати залишаються на усій території України на місцях постійної дислокації», – заявив Кличко.

За його словами, Україна не має наміру призупиняти забезпечення Криму ресурсами та заморожувати соціальні виплати українцям. «Усі соціальні виплати громадянам України в Криму зберігаються. Поставки усіх ресурсів – води, газу, електроенергії – на сьогодні теж зберігаються», – наголосив лідер «УДАРу».

Віталій Кличко вкотре наголосив, що проведений учора в Криму референдум не має юридичної сили. «Ми не знаємо, хто голосував на тому референдумі. Журналістів не пускали. Єдине, що ми знаємо – у залі парламенту Криму у день призначення референдуму була велика кількість озброєних людей. Якщо говорити про демократичні принципи та особливо принцип прозорості прийняття рішень, дотримання законів і Конституції, можна сказати однозначно, що цей референдум не є легітимним», – підкреслив Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Что бы не было кровопролития среди террористов предлагаю украинской армии сдать оружие на склады – зачем оно им надо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.