Авторські статті

Українські “кіборги” змусили бойовиків п’ять разів просити пощади і перемир’я

Як повідомили в штабі українських силовиків, останні новини з АТО говорять про те, що ситуація в зоні бойових дій особливо не змінилася.

Згідно з оперативними даними, новини з АТО говорять про те, що 11 травня з 18.00 бойовики в ході обстрілів позицій українських військ знову використовували озброєння, заборонене мінськими домовленостями, передає прес-центр АТО в Фейсбук.

На Донецькому напрямку бойовики били з 120 міліметрових мінометів по Досвідченому, Водяному, Пісках. По шахті Дутовка била зенітна установка і танк. Снаряди від танків і 152 мм знарядь і міни, випущені бандитами падали в населеному пункті Авдіївка. По Мар’їнці стріляв снайпер.

Недовго протрималося затишшя і на Маріупольському напрямку. Тут бойовики використовували мало не весь свій наявний арсенал. Били і з самохідних артилерійських установок, і з 120 і 82 мм мінометів, застосовували гранатомети і стрілецьку зброю. І отримавши адекватну відповідь, п’ять разів просили перемир’я.

На Луганському напрямку теж було не спокійно. Стріляли злочинці з мінометів великих калібрів, гранатометів і стрілецької зброї по Станиці Луганській, Щастю.

По Ленінському та Лозовій загарбники стріляли з великокаліберних кулеметів.

Диванная Сотня

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України