Українська нація дасть гідну відсіч режимові в разі провалу Угоди про асоціяцію з ЕС!

“Присутність на сцені Евромайдану Голови Сейму Литви Лорети Ґраужинене – відповідь скептикам, які кажуть, що не треба виводити людей на вулиці і відстоювати свої права. Це відповідь і тим, хто марить, аби поставити Україну на коліна. Бо заради чого ми сьогодні тут стоїмо і стояли вчора? Заради чого у неділю тут стояла сотня тисяч українців? Своєю масовістю ми дали відповідь Европі: ми, українці, – европейська нація і ми повертаємося до себе додому, в родину европейських народів!”.

Про це 26 листопада 2013 року під час виступу на Европейській площі у Києві заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок. Також під час мітингу багатотисячне віче делегувало трьох лідерів парламентської опозиції на Вільнюський саміт, аби вони представляли позицію громадян України.

Очільник націоналістів під час виступу наголосив: тимчасова бандитська влада, яка засіла на Печерських пагорбах, залишається байдужою до громадян, але присутність на майдані високих гостей із Европи – підтвердження того, що евроспільнота не є байдужою до України.

“Европа залишила двері для України відкритими. І якщо влада Януковича не підпише Угоду про асоціяцію з ЕС – це зробить нова влада, яка однозначно вже найближчим часом постане в Україні!

Маємо усвідомити, що чинний антиукраїнський режим позбавляє українців майбутнього, не дає можливости українським родинам нормально жити, працювати, заробляти, творити… Але є цілий народ – могутня українська нація – яка дасть відсіч цій бандитській владі. Наші політичні вимоги чіткі – хай ідуть у відставку, бо до того часу в Україні не буде ні соціяльної, ні національної справедливости!”, – зазначив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. УКРАИНА-ЕВРОПА

    Не подпишет – будет революция и переворот!
    банде-власти неба не хватит, убегая от своего народа!
    УКРАИНА-ЕВРОПА!

  2. киянин

    А ви чули, що президент сказав в своєму розгорнутому інтерв”ю, коли його запитали, що буде, якщо не підпишуть асоціацію на рахунок того, що люди стоять на майдані? Він відповів: “Ну і що, ну і нехай стоять…” Так що, шановні, йому глибоко “накакати” на те, що люди там стоять… Потрібно робити висновки…..

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh