Авторські статті

Українська держава зможе захистити свою незалежність і суверенітет

Про це заявив Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи у четвер пленарне засідання парламенту.

Турчинов поінформував, що сьогодні біля п’ятої ранку «злочинці у військовому камуфляжі з автоматичною зброєю, вибухівкою та гранатометами захопили будівлі Верховної Ради та Кабінету Міністрів Автономної Республіки Крим».

«Я дав доручення силовим структурам вжити усіх заходів для захисту громадян і покарання злочинців відповідно до чинного законодавства», – сказав він.

Голова Верховної Ради закликав «всіх громадян України, всіх патріотів» зберігати спокій, захищати адміністративні будівлі від провокаторів та екстремістів. «Спроби будь-кого захоплювати адміністративні будівлі буде розцінено як злочин проти Української держави з усіма наслідками, які повинні бути», – заявив Олександр Турчинов.

Керівник Парламенту звернувся до керівництва Російської Федерації стосовно дотримання базових угод щодо російської військової присутності в АРК та місті Севастополь, а також недопущення порушення законів України військовослужбовцями Чорноморського Флоту, які перебувають на території нашої країни.

«Я звертаюся до військових керівників російського Чорноморського Флоту, який базується на території України, з вимогою: ці військові повинні перебувати у межах території, яка окреслена відповідною Угодою. Будь-які пересування за межами цієї території, зокрема, зі зброєю, буде розцінено як військову агресію», – заявив Олександр Турчинов.

Голова Верховної Ради закликав народних депутатів «негайно приступити до формування Кабінету міністрів. «Щоб вороги не пробували розхитати ситуацію, не зазіхали на незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, ми повинні негайно приступити до формування Уряду, який має забезпечити безпеку, відновити правопорядок і законність», – сказав він.

Олександр Турчинов у цьому контексті заявив, що сьогодні парламент не завершить свою роботу, поки Уряд не буде сформовано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України