Українська держава зможе захистити свою незалежність і суверенітет

Про це заявив Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи у четвер пленарне засідання парламенту.

Турчинов поінформував, що сьогодні біля п’ятої ранку «злочинці у військовому камуфляжі з автоматичною зброєю, вибухівкою та гранатометами захопили будівлі Верховної Ради та Кабінету Міністрів Автономної Республіки Крим».

«Я дав доручення силовим структурам вжити усіх заходів для захисту громадян і покарання злочинців відповідно до чинного законодавства», – сказав він.

Голова Верховної Ради закликав «всіх громадян України, всіх патріотів» зберігати спокій, захищати адміністративні будівлі від провокаторів та екстремістів. «Спроби будь-кого захоплювати адміністративні будівлі буде розцінено як злочин проти Української держави з усіма наслідками, які повинні бути», – заявив Олександр Турчинов.

Керівник Парламенту звернувся до керівництва Російської Федерації стосовно дотримання базових угод щодо російської військової присутності в АРК та місті Севастополь, а також недопущення порушення законів України військовослужбовцями Чорноморського Флоту, які перебувають на території нашої країни.

«Я звертаюся до військових керівників російського Чорноморського Флоту, який базується на території України, з вимогою: ці військові повинні перебувати у межах території, яка окреслена відповідною Угодою. Будь-які пересування за межами цієї території, зокрема, зі зброєю, буде розцінено як військову агресію», – заявив Олександр Турчинов.

Голова Верховної Ради закликав народних депутатів «негайно приступити до формування Кабінету міністрів. «Щоб вороги не пробували розхитати ситуацію, не зазіхали на незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, ми повинні негайно приступити до формування Уряду, який має забезпечити безпеку, відновити правопорядок і законність», – сказав він.

Олександр Турчинов у цьому контексті заявив, що сьогодні парламент не завершить свою роботу, поки Уряд не буде сформовано.

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. Харьков

    Уже собираете манатки? Твари майдановские? Что, силовики, которых вы обосрали и опплевали, теперь российские террористы? А ваши неофашисты, заставляющие каждый город обороняться в одиночку, герои Украины? Пошли ВОН из СТРАНЫ! Мы без вас наведем порядок и выберем народного президента.

    • А ты кто вобще такой?

    • Я ось із Полтави- обл. Центру.. Знаю що є декілька Полтав і в Україні і в Росії… А от про Харків десь у росіі перший раз чую. Які бендерівці, що за лєпєт? Люди проти ПІДАРАСТІВ таких як Гепа допа і Яник

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh